link.png KONKURSY PLASTYCZNE← Powrót

UWAGA!!! OGŁASZAMY KONKURSY!!!
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach organizowanych przez Urząd Miasta Katowice w ramach akcji społecznej „Miejska Dżungla”, do której to nasza szkoła włączyła się już we wrześniu 2017 r.
Na obecną edycję zaplanowano aż trzy konkursy: Konkurs Literacki, Konkurs Multimedialny oraz Konkurs na Plakat. W ramach wymienionych konkursów należy napisać bądź wykonać pracę na jeden z trzech tematów poświęconych problemom osób niepełnosprawnych.
Oto one:
„Zrozumieć niepełnosprawność”;
„Ja i mój niepełnosprawny kolega”;
„Każdy jest wyjątkowy”.
Szczegółowe regulaminy tych konkursów zamieszczone zostały na stronie Urzędu Miasta, do której podajemy link     https://www.katowice.eu/Strony/Miejska-dzungla-konkursy.aspx
Gotowe prace prosimy przynosić do pokoju nauczycielskiego do dnia 16 kwietnia
Mamy nadzieję na liczny udział oraz życzymy satysfakcjonujących wyników.