link.png Gala podsumowująca projekt miejska dżungla← Powrót

GALA PODSUMOWUJĄCA PROJEKT "MIEJSKA DŹUNGLA"

6 czerwca 2018 r. W Miejskim Domu Kultury „Koszutka” odbyła się Gala podsumowująca tegoroczną X edycję akcji społecznej „Miejska Dżungla” organizowanej przez Urząd Miasta Katowice.

Nie mogło tam i nas zabraknąć, bo choć po raz pierwszy wzięliśmy udział w tym projekcie, to udało nam się sporo osiągnąć. Troje naszych uczniów odebrało nagrody. Oto nasi laureaci: Wiktoria z VII a otrzymała II miejsce w Konkursie Multimedialnym, natomiast w Konkursie Literackim Julia z klasy VI b zdobyła III miejsce, a Kacper z V a wyróżnienie.

Na zakończenie zaś całej uroczystości to nam przypadło w udziale zaprezentować własne przedstawienie teatralne pt. „Prawdziwa bajka”, które, jak sami mogliśmy się przekonać, wywarło wielkie wrażenie na wszystkich, zgromadzonych gościach.

To był naprawdę nasz dzień! Dzień Szkoły Podstawowej nr 5 w Katowicach!