link.png IV DZIEŃ OTWARTY ODDZIAŁÓW PREWENCJI POLICJI← Powrót

IV DZIEŃ OTWARTY ODDZIAŁÓW PREWENCJI POLICJI
Piątkowy dzień w szkole okazał się dla uczniów klas VI i VII nie lada atrakcją. Uczestniczyli bowiem w IV Dniu Otwartym Oddziałów Prewencji Policji w Katowicach. Mieli okazję zobaczyć inscenizacje przeróżnych działań w wykonaniu policjantów i przedstawicieli innych służb mundurowych. Mogli przyjrzeć się z bliska ich pracy oraz obejrzeć używany przez nich sprzęt bojowy i wyposażenie. Pasjonaci sztuk walki i samoobrony podziwiali zapierające dech w piersiach pokazy w wykonaniu profesjonalistów. Miłośnicy zwierząt obserwowali konie z chorzowskiej komendy policji. Niemalże wszyscy skorzystali z zabawy na symulatorach zdarzeń drogowych, przejechali się wozem policyjnym na sygnale, czy choć na chwilę zajęli miejsce w wojskowym Rosomaku.
            Dzień ten na pewno na długo pozostanie nam w pamięci, być może nawet na tyle, by ktoś z nas w przyszłości wybrał zawód policjanta.
MOŻE KTOŚ Z NAS WYBIERZE TEN ZAWÓD :)