link.png Pasowanie pierwszoklasistów- 24 X 2018 r← Powrót

DZISIAJ SZKOŁA WITA WAS- ŚLUBOWANIA NADSZEDŁ CZAS!!!
W środę 24 października 2018 roku odbyła się Uroczystość Pasowania Pierwszoklasistów. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. Na ceremonię przybyli zaproszeni goście. Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.
Podniosłą chwilą była ceremonia uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała pani dyrektor Magdalena Hofler. Tym samym pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w Katowicach im. Dziewięciu Górników z Wujka. Pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz legitymacje szkolne. Na zakończenie udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.
Pierwszakom życzymy wielu sukcesów :)