ZAJĘCIA DODATKOWE 2017/ 2018


 
 
Rodzaj zajęć / Nazwa Klasy Prowadzący Dzień Godzina Sala
Zajęcia sportowe IV M. Baran czwartek 16.15 sala gimnastyczna/ boisko
Kółko plastyczno -dekoratorskie VII A. Bekman piątek 13.40- 14.25 73
 
Koło czytelnicze
 
I – III
 
 
S. Bilik
 
piątek 11.40-12.25 28
piątek 12.45-13.30 28
Zajęcia przyrodnicze IV-VI E. Czapla poniedziałek 13.40 -14.25 72
Trening pamięci i koncentracji – zajęcia ogólnorozwojowe dla uczniów V M. Długajczyk piątek 8.00 – 8.45 31
Matematyka na wesoło V  
 
B. Górnik
 
 
piątek
(co 2 tyg)
8:00-8:45 68
Matematyka na wesoło VI piątek 13:40-14:25 67
Zagadki matematyczne V, VI piątek
(co 2 tyg)
8:00-8:45 68
Maluje z plastykiem I I. Jakutek wtorek 12.45-13.30 57
Potyczki z Kubusiem Puchatkiem III B. Jurek wtorek 8.00-8.45 62
Gimnastyka korekcyjna I -III A. Kłósek czwartek 13.40- 14.25 mała sala
gimnastyczna
 
Zajęcia językowe IV A. Kościółko poniedziałek 13.40-14.25 33
Spotkania ze sztuką IV E. Kośmider poniedziałek 13.40- 14.25 33
Omnibusik I L. Maj czwartek 8.00 – 8.45 63
Koło teatralne IV-VII M. Mamoń poniedziałek 13.40- 14.30 67
Kółko komputerowe V, VII B. Osmęda piątek 14.40 71
Bystrzaki III W. Rosa wtorek 8.00-8.45 61
Zajęcia muzyczne IV-VII W. Sawicki Wtorek 14.45-15.30 32
„Angielski nie jest trudny”- IV A. Strąk czwartek 12.45-13.30 66
Mądra główka II B. Sznajder wtorek 11.40-12.25 56
Zajęcia biblijne   A. Szwajnoch poniedziałek 12.45- 13.30  
 
„W Krainie Legend, Baśni i Bajek”
 (zajęcia rozwijające horyzonty umysłowe w połączeniu z zajęciami artystycznymi i ruchowymi)
I
II
 III
B. Szymańska czwartek 15:00-15:45 11
Edukacja na wesoło III A. Warchał poniedziałek 8.00-8.45 58
Koło naukowe VII D. Zydorowicz co dwa tyg. czwartek 14.30- 16.00  
Koło wolontariatu IV-VII M. Mamoń
S. Bilik
B. Jurek
B. Szymańska
Wg ustalonego harmonogramu spotkań    
Matematyka nie gryzie VI R. Tarnas czwartek 13.30-14.30 32
Młodzi matematycy (A) VII R. Tarnas wtorek 8.00-8.45 19
I Ty zostań Pitagorasem VI R. Tarnas wg potrzeb   32