link.png Bezpieczne wakacje 2015← Powrót

Wkrótce długo wyczekiwane WAKACJE 2015. Nim udamy się na zasłużony odpoczynak warto przypomnieć jak bezpiecznie i zdrowo spędzać wakacyjny czas. Zapoznaj sie z poniższymi materiałami :)
Wakacyjny Poradnik opracowała W. Grolik klasa VI a
Już po raz drugi Państwowa Inspekcja Sanitarna woj. śląskiego przystąpiła do akcji pod hasłem: „Brązowo, ale czy Zdrowo?”

Celem akcji jest kształtowanie postaw i zachowań zdrowotnych ludności, związanych z bezpieczeństwem korzystania z promieni słonecznych w okresie letnim, zwrócenie uwagi na problemy zdrowotne wynikające z nieodpowiedzialnego korzystania z promieniowania ultrafioletowego (UV) w solariach oraz przekazanie informacji o zdrowotnych konsekwencjach promieniowania UV poprzez działania informacyjno-edukacyjne skierowane do młodzieży, a także do rodziców oraz właścicieli solariów.                                                      

Pobierz: plakat oraz  ulotkę