link.png SUKCES W MIEJSKIM PROGRAMIE PROFILAKTYCZNYM← Powrót

 
SUKCES W MIEJSKIM PROGRAMIE PROFILAKTYCZNYM
Uczniowie klasy IV a wzięli udział w imprezie finałowej "Bezpieczna Szkoła- Bezpieczny Uczeń" będącą podsumowaniem konkursów organizowanych w ramach Miejskich Programów Profilaktycznych dla uczniów szkół podstawowych Miasta Katowice.
Przedstawiciela klasy odebrali na niej nagrody za wykonanie plakatu komputerowego "Kodeks pozytywnych zachowań" wykonanych w ramach Miejskiego Konkursu Profilaktycznego "BEZPIECZNE DZIECKO- PRZYJACIEL SZNUPKA"
KACPER KAPLYTA, kl. IV a
II miejsce w kategorii klas IV
TYMON BOROWIIEC kl. IV a
III miejsce w kategorii klas IV
HANNA STAŁĘGA
kl. V a

II miejsce w kategorii klas V
Pragniemy także poinformować, że nasza szkoła otrzymuje tytuł SZKOŁY AKTYWNEJ w Programie oraz CERTYFIKAT SZKOŁY LAUREATÓW za zdobycie nagród w Miejskich Konkursach Profilaktycznych w latach 2015-2017