link.png VI FESTYN ŚRODOWISKOWY W ZSTIO NR 2← Powrót

VI FESTYN ŚRODOWISKOWY W ZSTIO NR 2
13 maja już kolejny raz uczniowie z naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności w przedstawieniu na temat zdrowego odżywiania. Celem spektaklu było uświadomienie widzom, czym jest zdrowe jedzenie oraz jakie konsekwencje niesie ze sobą nieprzestrzeganie zasad prawidłowego odżywiania się. Artyści, wcielając się w różne role, w następujących po sobie scenkach, na poważnie i wesoło przekazywali widzom rady dotyczące zdrowego trybu życia.
Scenki przeplatane były piosenkami. Spektakl sprawił gościom wiele radości i uśmiechu. Budząca się do życia przyroda mobilizuje wszystkich do tego, aby bardziej dbać o siebie, o swoją kondycję fizyczną, a przekazane przez dzieci rady, wcielać w życie. Wielkie brawa dla naszych artystów za talent, odwagę oraz niezwykły wdzięk!