link.png Wycieczka- pielagrzymka do Turzy Śląskiej← Powrót

UCZNIOWIE KLASY II A I III B
W TURZY ŚLĄSKIEJ
Zgodnie z wieloletnią tradycją co roku uczniowie naszej szkoły, którzy przystąpili do Pierwszej Komunii Świętej jeżdżą do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Turzy Śląskiej. Tak było i w tym roku. Dnia 18 maja uczniowie klasy II A i III B wraz  z rodzicami, opiekunami oraz z ks. proboszczem dziękowali Bogu przez wstawiennictwo Matki Bożej za dar zjednoczenia z Jej Synem Jezusem. Kolejnym punktem pielgrzymowania było zwiedzanie i modlitwa w Sanktuarium Najświętszego Sakramentu w Jankowicach Rybnickich. Pogoda nam dopisywała, więc była okazja do wspólnych zabaw na świeżym powietrzu. Czas na pielgrzymce płynie szybko, przeżycia jakich człowiek doświadcza w tym czasie pozostawiają niezapomniany ślad w pamięci  i w naszych sercach. 
BYŁO WSPANIALE
SZCZĘŚLIWI WRÓCILIŚMY DO DOMU :)