link.png KAŻDY ZNACZEK WSPIERA MISJE← Powrót

KAŻDY ZNACZEK WSPIERA MISJE!!!
Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji zbierania znaczków pocztowych   na misje afrykańskie.
Akcja  polega na zbieraniu wykorzystanych znaczków z kopert (tak, z podbitą pieczątką ). Wystarczy tylko wyciąć, przynieść do biblioteki szkolnej i wrzucić do przygotowanej skrzynki.
Znaczek należy wyciąć z półcentymetrowym marginesem (jeśli jest to niemożliwe, to tak go wyciąć, aby nie uszkodzić).Nie odklejać samemu!!! Okazuje się, że można je sprzedać kolekcjonerom, a zarobione pieniądze przeznaczyć na misje. Zebrane znaczki zostaną przekazane Misjonarzom Werbistom, którzy uzyskane ze sprzedaży znaczków fundusze będą mogli przeznaczyć na działalność misyjną.
 
Włączmy się w tę akcje, by wspólnie, bez większego wysiłku zrobić coś dobrego dla misji.
ZAPRASZAMY :)