link.png MIEJSKI KONKURS CZYTELNICZY← Powrót

IX MIEJSKI KONKURS CZYTELNICZY DLA KLAS IV- VI !!!
DRODZY UCZNIOWIE!
Zapraszamy Was do udziału w IX edycji Miejskiego Konkursu Czytelniczego, który w tym roku szkolnym będzie przebiegał pod hasłem:
„W  ŚWIECIE  BOHATERÓW  MARCINA
SZCZYGIELSKIEGO”
ZASADY KONKURSU:
·     Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej.
·  Konkurs składa się z 1 etapu polegającego na rozwiązywaniu zadań  różnego typu (zaznaczenie prawidłowej odpowiedzi, uzupełnienie zdania, połączenie w pary, prawda czy fałsz itp.).
·      Maksymalny czas rozwiązywania testu wynosi 45 min.
·      Każda szkoła może zgłosić 2 uczestników, wyłonionych w drodze eliminacji szkolnych.
·      Etap szkolny odbędzie się 23 listopada 2017 r. (czwartek).
·      Konkurs miejski odbędzie się 29 listopada 2017 r. (środa) w SP Nr 5, o godzinie 10.00.
·      Wyniki konkursu zostaną podane w tym samym dniu.
·     Uczniowie z naszej szkoły, którzy chcieliby brać udział w konkursie czytelniczym, proszeni  są o zgłoszenie się do organizatora – pani Ewy Kośmider do dnia 31 października.
·      Informacje na temat konkursu znajdziecie na stronie internetowej szkoły.
ZAKRES MATERIAŁU:
Marcin  Szczygielski “Arka czasu”
ZAPRASZAMY :)