link.png MIEJSKI KONKURS CZYTELNICZY - 2017← Powrót

MIEJSKI KONKURS CZYTELNICZY

Ostatnio w naszej szkole odbył się Miejski Konkurs Czytelniczy pod hasłem "W świecie bohaterów Marcina Szczygielskiego". W czasie konkursu sprawdzana była znajomość treści książki Marcina Szczygielskiego pt. „Arka czasu”. Głównym celem było rozbudzanie zainteresowań czytelniczych, wzbogacenie wiedzy na temat realiów okupowanej stolicy oraz zachęcanie dzieci do zdrowej rywalizacji. Konkurs przeznaczono dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych w Katowicach. Prace oceniała komisja konkursowa. Tymon Borowiec reprezentujący naszą szkołę zajął II miejsce.
Najlepsi okazali się uczniowie:
I miejsce – uczeń – SP17
II miejsce – uczennica – SP17, uczeń – SP5
III miejsce –  uczennica – SP11
Wyróżnienie: uczennica – SP11