link.png Pasowanie pierwszoklasistów- 24 XI 2017← Powrót

WCZORAJ PRZEDSZKOLAKI- DZIŚ PIERWSZAKI
W piątek 24 listopada 2017 roku odbyła się Uroczystość Pasowania na uczniów klasy pierwszej. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. Na ceremonię przybyli zaproszeni goście. Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.

Kliknij, aby zobaczyć galerię zdjęć!!
Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała pani dyrektor Magdalena Hofler. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 w Katowicach im. Dziewięciu Górników z Wujka. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło też upominków i słodkości.
Pierwszakom życzymy wielu sukcesów :)