link.png Sukces w XVII Turnieju o Puchar Dyrektora SP 1← Powrót

XVII TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA SP 1
Dnia 19 grudnia 2017r. drużyna naszej szkoły w składzie: Bartłomiej Grabowski-(IV a), Piotr Gryglewski-(IV b), Tymon Borowiec-(V a) brała udział w XVII Turnieju o Puchar Dyrektora SP 1 w Katowicach pt. „NA TROPACH BOHATERÓW BAŚNI – BAŚNIE O POTWORACH, DIABŁACH I UPIORACH”.
Test, który pisali uczestnicy wymagał naprawdę doskonałej znajomości konkursowych tekstów. Maksymalna liczba punktów do zdobycia wynosiła 90.Nasi wspaniali chłopcy nie zawiedli - wykazali się znakomitą wiedzą na temat konkursowych baśni i uzyskali najlepszy wynik-84 punkty.
W wyniku zmagań, 10 katowickich szkół, nasza drużyna zdobyła puchar dyrektora, I miejsce, złote medale, a także nagrody książkowe. Gratulujemy wspaniałych wyników i serdecznie dziękujemy za  tak zaszczytne zaprezentowanie naszej „piątki”.
GRATULUJEMY  :)