link.png Klub Szkół Unicef- rok szkolny 2018/ 2019← Powrót

CO NOWEGO W KLUBIE SZKÓŁ UNICEF
Wszelkie nowinki związane z naszym członkostwem będzie można śledzić na szkolnej stronie internetowej w zakładce: O SZKOLE/ KLUB SZKÓŁ UNICEF
W tym roku UNICEF skupia się na czymś, co łączy każde dziecko na świecie - na marzeniach. Pojawimy się w różnych regionach świata, podążając za marzeniami dzieci i młodzieży. Pokażemy, co łączy wszystkie dzieci na ziemi, ale też co je różni, co stoi na przeszkodzie realizacji ich planów i marzeń. Zaprezentujemy działania UNICEF, których celem jest spełnienie marzeń dzieci o bezpiecznym i przyjaznym dla nich świecie.


O co troszczy się UNICEF - ZOBACZ FILMIK!!
CZY WLAKA Z CHOROBĄ ZAKAŹNĄ MOŻE BYĆ MARZENIEM?- PRZECZYTAJ!!!
PREZENTACJA O ZDROWIU- KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ!!!
NIE POZOSTAWAJ OBOJĘTNY!!