link.png stulecie odzyskania niepodległości← Powrót

STULECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI
Ta szczególna okazja wymagała szczególnej oprawy. I u nas celebrowanie tak ważnej rocznicy przebiegało w sposób wyjątkowy.
GALERIA ZDJĘĆ
Przygotowania rozpoczęły się już wiosną, kiedy to ogłosiliśmy organizowany przez nas i ŚCWiS Wojewódzki Konkurs Plastyczny „W moich oczach Polska Niepodległa”. Jego finał przypadł na czwartek, 8 listopada 2018 r., dzień głównych obchodów tego święta w naszej szkole. Gościliśmy wtedy wiele znamienitych osób i w ich obecności ogłoszono wyniki konkursu i wręczono nagrody jego laureatom. 
Dopełnieniem tej części uroczystości był wspaniały koncert w wykonaniu profesjonalistów – chóru Akademii Muzycznej. Na występy artystyczne naszych uczniów i wspólne śpiewanie zaprosiliśmy rodziców w godzinach popołudniowych. Zorganizowanie tak uroczystych obchodów Dnia Niepodległości kosztowało wiele wysiłku, ale było warto. 
NASTĘPNE TAK WAŻNE ŚWIĘTO ZA STO LAT!!!