link.png Boże Narodzenie 2018← Powrót

ŚWIĄTECZNO- NOWOROCZNE ŻYCZENIA
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego 2019 Roku składamy życzenia miłości, spokoju i wszelkiego dobra. Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, aby Nowy Rok przyniósł ze sobą szczęście, pomyślność oraz mnóstwo pomysłów na pełne piekna, twórcze życie...
Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, mili i zapominają o wszelkich sporach. To również czas radosnego świętowania, kolędowania, łamania się opłatkiem i składania sobie życzeń, ale również czas przedstawień ukazujących tradycje bożonarodzeniowe. Podtrzymując tę piękną tradycję uczniowie z klasy IVA,IVB i IA przygotowali montaż słowno-muzyczny o narodzeniu Pana Jezusa. Uczniowie zaprezentowali umiejętności recytatorskie i muzyczne. Wspólne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie Martyny stworzyło wyjątkową atmosferę i pozwoliło poczuć rodzinną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. 
DYREKCJA, NAUCZYCIELE, PRACOWNICY, RADA RODZICÓW ORAZ CAŁA SPOŁECZNOŚĆ SP 5