link.png POZNAJ SWÓJ KRAJ- ZAWOJA 2019← Powrót

POZNAJ SWÓJ KRAJ- ZAWOJA 2019
W dniach 8- 10 maja 2019 czwartoklasiści uczestniczyli w wyjazdowych warsztatach językowo- artystycznych w Zawoi. Dzieci miały okazję zwiedzić Skansen w Zubrzycy Górnej, zachwycać się pięknem przyrody Babiogórskiego Parku Narodowego, poznać faunę i florę BPN, uczestniczyć w lekcji w Orawskim Muzeum Etnograficznym oraz w zajęciach w leśniej klasie. 
Przysłowiową wisienką na torcie okazały się wspaniałe opowieści, ciekawostki i zajęcia językowe prowadzone przez Pana Mateusza Szeligiewicza oraz warsztaty artystyczne (malowanie na drewnie i szkle, breloczki z koralików, saszetki z filcu) pod kierunkiem regionalnych artystów i twórców ludowych. Całość dopełniły atrakcje: seanse w grocie solnej, bal ekologa, ognisko, gra terenowa "Poszukiwanie leśnego duszka".
BYŁO WSPANIALE!!! ŻAL BYŁO WYJEŻDŻAĆ!!!