KLUB SZKÓŁ UNICEF
                   
ROK SZKOLNY 2018/ 2019
W tym roku UNICEF skupia się na czymś, co łączy każde dziecko na świecie - na marzeniach. Pojawimy się w różnych regionach świata, podążając za marzeniami dzieci i młodzieży. Pokażemy, co łączy wszystkie dzieci na ziemi, ale też co je różni, co stoi na przeszkodzie realizacji ich planów i marzeń. Zaprezentujemy działania UNICEF, których celem jest spełnienie marzeń dzieci o bezpiecznym i przyjaznym dla nich świecie.
MATERIAŁY DO POBRANIA

O co troszczy się UNICEF - ZOBACZ FILMIK!!
CZY WLAKA Z CHOROBĄ ZAKAŹNĄ MOŻE BYĆ MARZENIEM?- PRZECZYTAJ!!!
PREZENTACJA O ZDROWIU- KLIKNIJ ABY ZOBACZYĆ!!!
ROK SZKOLNY 2017/ 2018
Tegoroczne działania Klubu Szkół UNICEF będą skupiać się wokół inicjatyw UNICEF dedykowanych dzieciom i młodzieży w krajach wysokorozwiniętych. Są to zupełnie inne działania, związane z wprowadzaniem rozwiązań prawnych, które mają służyć dzieciom, monitorowaniem ich sytuacji czy walką o to, by głos dzieci był brany pod uwagę przez rządzących. O tych aktywnościach będziemy w tym roku opowiadać. Będzie to 5 dużych materiałów merytorycznych opisujących działania UNICEF w wybranych krajach. I tak rozpoczniemy pierwszy moduł „wrzesień-październik” od zaprezentowania działań UNICEF w Polsce.
MATERIAŁY DO POBRANIA
Materiał filmowy dotyczący wizyty Ambasadora Dobrej Woli UNICEF Majki Jeżowskiej w Centrum Pomocy Humanitarnej UNICEF w Kopenhadze- KLIKNIJ ABY OBEJRZEĆ!!

Działania UNICEF w Polsce- KLIKNIJ, ABY PRZECZYTAĆ!!
NIE POZOSTAWAJ OBOJĘTNY!!!